+26℃
Negozio 0

Nessun prodotto nel carrello.

Svetovni dan turizma, vsako leto, kot praznik obeležuje vse ljudi, ki so s svojim delom, prijazno besedo in nasmehom povezani v turizmu. V Laškem se tega močno zavedamo, zato ob Svetovnem dnevu turizma za vas pripravljamo zanimive in poučne programe vodenj in ogledov.

Med 10. in 17. uro bosta svoja vrata odprla Muzej Laško in Laška hiša. Prav tako bodo ponudniki programov v sklopu Odprtih vrat Laškega svojo ponudbo prilagodili prazniku turizma.

Ob 17.00 uri pa sledi še brezplačno vodenje po programu Čez mostove Savinje in Laškega potoka, ki se bo zaključilo s poskušanjem lokalnih dobrot v Laški hiši.

Vljudno vabljeni!

Več

Vivi Laško e iscriviti alla nostra newsletter

Seguici su Instagram @lasko_slovenia

This website uses cookies to ensure correct website functioning and to improve your experience. For more information, please see our Cookie policy .