+19℃
Trgovina 0

V košarici ni izdelkov.

Predstavitev dobrih praks urejenih tematskih poti Laškega v okviru regionalnega srečanja DEKD

Tradicionalni vseevropski dogodek Dnevi evropske kulturne dediščine, se bo tudi letos odvijal zadnji teden v mesecu septembru. Tokratna tema nosi naslov Dediščina kulturnih poti, mreženja in povezav.

Priprave na vsakoletno druženje s kulturo so se že pričele. V Muzeju novejše zgodovine Celje je bilo 23. januarja 2024 organizirano regionalno srečanje, na katerem so bile predstavljene dobre prakse iz preteklih let, ki se navezujejo na letošnjo temo DEKD.

Laško se je na omenjenem izobraževalnem programu v organizaciji Zavoda za varstvo kulturno dediščin Slovenije predstavilo z izčrpnim prikazom urejenih tematskih poti, med katerimi jih je veliko vezanih prav na spoznavanje kulturne dediščine v naši v destinaciji.

Doživi Laško in se prijavi na naše e-novice

Sledite nam na Instagramu @lasko_slovenia

Spletno mesto uporablja piškotke za pravilno delovanje spletne strani in izboljšanje vaših izkušenj. Več informacij najdete v Politiki o piškotkih .